יש קסם והתרגשות בהתחלות חדשות, וביננו מי לא אוהב להתחדש ולתרגש. התחדשות ושינוי מעניקים את התקוה שהכל הולך להיות הרבה יותר טוב, בדיוק כמו תחילתה של שנה חדשה אשר יכולה להביא עימה שגשוג, פריחה, אושר והצלחה. שינויים ויז'ואלים כדוגמת רכישת בגדים חדשים, רכב חדש או שיפוץ הבית אשר נעשים לקראת השנה החדשה מהווים את הסימן הראשון לכך שהשנה הולכת להתחיל בצורה הרבה יותר טובה ומחזקים את האמונה שהשנה הקרובה תהיה הרבה יותר מבטיחה.

 

שנה חדשה התחלה חדשה

זאת כנראה גם הסיבה מדוע בכל שנה לקראת תחילתה של השנה החדשה רבים בוחרים לשפץ ולחדש את ביתם ברמות שונות. החל משיפוץ מסיבי הכולל החלפת ריצוף קרמיקה בסלון והחלפת קרמיקה בחדרי האמבטיה. ועד ביצוע שינויים קוסמטים עדינים יותר אשר יכללו החלפת ברזים באמבטיה, ברז מטבח, אסלות, ארונות אמבטיה או ריצוף הסלון בפרקט.

 

אולם אחד – אינסוף אפשרויות

כאשר מתכננים שינוי דרמטי בעיצוב הבית וחדרי האמבטיה אחד השלבים המהותיים ביותר הינו בחירת החומרים להלבשת הבית. כיום היצע המוצרים המעוצבים הינו רחב מאוד, ניתן למצוא אריחי קרמיקה במגוון רחב של צבעים, טקסטורות וגדלים החל מאריחי קרמיקה דמוי בטון, קרמיקה דמוי עץ, קרמיקה דמוי עור, קרמיקה דמוי שייש וכו'. כתוצאה מכך הבעיה העיקרית איתה אנו נאלצים להתמודד היא הקושי בבחירת החומרים המתאימים לגודל החלל שלנו והחיבור בין כל המרקמים והצבעים יחד. הקושי נובע מכך שהרבה יותר קל לנו לראות אילו חומרים אנחנו אוהבים ומתחברים אליהם אך לדמיין את החיבור של כל החומרים והצבעים יחדיו כבר הרבה יותר מאתגר.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים ולוח השראה הרבה יותר

לוח השראה הינו אחד הכלים האפקטיבים ביותר על מנת לפתור את הקושי הנוצר בחיבור בין כל החומרים שאהבתם ומהווה מעין מצפן בבחירת כל החומרים הדרושים לשיפוץ. למעשה בכדי לייצר לוח השראה אנחנו נרצה למקם על מצע נקי וחלק את כל הדגמים שמצאו חן בעיננו לצד החומרים הנוספים שהולכים להיות בחלל: ברזים, אלומיניום, קרמיקה, צבעים, טקסטורות ומרקמים. כך שאנחנו מחברים את כל החומרים יחדיו אנחנו יכולים ממש להרגיש את הכיוון שעיצוב החלל הולך אליו. דרך נוספת ליצירת לוח השראה הינה השימוש בפלטפורמה הדיגיטלית פינטרסט - pinterest אשר מאפשרת לרכז ולאסוף חומרים שונים בקלות ולגבש רעיונות וסגנונות עיצוביים מבלי לקום מהכסא.

 

אתם מוזמנים להיחשף לעולם מופלא של עיצוב

עמוד הפינטרסט – pinterest של עוגן קרמיקה מתעדכן על בסיס שוטף בהתאם לקצב החידושים הנוצרים במהלך השנה ובתערוכות העיצוב הגדולות בעולם, בו תוכלו למצוא מגוון רעיונות ועיצובים לעיצוב הבית וחדרי האמבטיה המחולקים לפי קטגוריות שונות. אתם מוזמנים לאולם התצוגה של עוגן קרמיקה ברעננה בו תוכלו להינות מייעוץ מקצועי ועיצובי להרכבת לוח ההשראה שלכם ממגוון רחב של אריחי קרמיקה, כיורים, אסלות, ברזים, פרקטים וארונות אמבטיה. שנה טובה :)